Wykonanie manicure z Miracle Gel

( ilość produktów: )

Najczęściej zadawane pytania- Miracle Gel™


Idealna aplikacja – wskazówki i triki
1. Zanim rozpoczniesz, obejrzyj film „How to”: https://www.youtube.com/user/SallyHansenTV
2. (WAŻNE!)Oczyść paznokcie zwykłym zmywaczem do paznokci (bez acetonu lub z acetonem) albo przetrzyj je spirytusem. Nie ma potrzeby stosowania bazy pod lakier.
3. Nałóż 1 cienką warstwę kolorowego lakieru Miracle Gel™, poczekaj aż przeschnie (4-7 minut w zależności od grubości warstwy jaką nałożyłaś) Następnie nałóż 2 warstwę lakieru kolorowego. Odczekaj chwilę aż przeschnie (4-7 minut w zależności od grubości warstwy jaką nałożyłaś).
4. Rozpocznij utrwalanie – nałóż 1 warstwę top coatu Miracle Gel™ i pozwól paznokciom wyschnąć.
5. OMGel! Naturalne światło zapewni utwardzenie i trwałość.

Produkt
Czym różni się Miracle Gel od tradycyjnego lakieru do paznokci?
Miracle Gel™ jest pierwszym w historii systemem żelowego manicure, który zapewnia kolor i połysk do 14 dni w dwóch prostych krokach. Ta opatentowana formuła zapewnia lśniący efekt żelowego manicure wykonanego w salonie kosmetycznym. Miracle Gel to system, który nie potrzebuje bazy ani lampy UV.
Czy powinnam użyć bazy pod lakier?
Nie. Unikalna formuła lakieru kolorowego i top coatu Miracle Gel™ została opracowana tak, żeby można było osiągnąć kolor i połysk do 14 dni, bez konieczności użycia dodatkowych produktów, takich jak baza.
Jak długo schnie Miracle Gel? Czy ten czas jest dłuższy niż dla zwykłego lakieru?
Lakier kolorowy i top coat Miracle Gel™ tworzą system, który utrwala manicure w naturalnym świetle. Zalecamy, aby każda warstwa wyschła, zanim nałoży się kolejną – tak samo jak w przypadku zwykłego lakieru. Dodatkowe preparaty przyspieszające wysychanie nie są potrzebne!


Jakich efektów mogę się spodziewać?
Formuła Miracle Gel™ zapewnia kolor i połysk do 14 dni w dwóch prostych krokach.
Czy mogę użyć top coatu Miracle Gel na dowolny lakier lub samodzielnie jako lakier bezbarwny?
Nie. Formuły lakieru kolorowego i top coatu Miracle Gel™ tworzą system – należy używać ich razem.
Czy za pomocą Miracle Gel mogę wykonać french manicure lub użyć wielu odcieni do tworzenia wzorów?
Tak! Możesz użyć Miracle Gel™ do stworzenia wyjątkowego wzoru czy french manicure. Nakładaj lakier kolorowy tak jak zwykły lakier, a następnie wykończ manicure top coatem Miracle Gel. Aby skrócić czas wysychania, nakładaj cienkie warstwy.
Czy mogę użyć preparatu Sally Hansen Dry & Go Drops na manicure czy wpłynie on niekorzystnie na lakier?
Nie, nie zalecamy używania preparatu Sally Hansen Dry & Go Drops na lakier kolorowy i top coat Miracle Gel™.


Usuwanie
Jak usunąć Miracle Gel™?
Paznokcie pomalowane Miracle Gel™ można łatwo i szybko zmyć zmywaczem, zarówno tym z acetonem jak i bez, bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności.


Technologia
Jak działa Miracle Gel™?
Lakier kolorowy i top coat Miracle Gel™ to system, którego efektem jest trwały i błyszczący manicure. Kluczem są składniki formuły wzbogacone oligomerami. Top coat zawiera ponadto fotoinicjator, który zespaja się (tworzy siatkę) z oligomerami obecnymi w lakierach, dzięki czemu nie ma potrzeby wysuszania manicure za pomocą światła LED/UV – wystarczy jedynie naturalne światło dzienne. Z upływem czasu warstwa lakieru staje się coraz mocniejsza, co przekłada się na trwałość manicure.

pixel